BIR İNCELEME METIN2 PVP SUNUCU

Bir İnceleme metin2 pvp sunucu

Bir İnceleme metin2 pvp sunucu

Blog Article

Hocam dediklerinizde top haklısınız lakin burada Whatsapp üzerinden en hızlı aktarım nite gestaltlır onu ifade etmek...

Sunucu IP adresi ve portlarına özel nominalmsal himaye ile DDoS, Botnet taarruzlarına karşı korunun.

bu günlerde oynanabilecek en yalabık free oyundur grafikleri bir free oyuna için çok şahanedir.her levelde bir level benekı alınır ve skillere dağıtılır bir skilde 17 puana ulaşırsanız daha çok bir süper skill sahibi olrsunuz bunun daha iyisinide istiyorsanız. 17 nokta olan skillinizn kitabını bulup geliştirme yapmanız gerekir.hatta 3 farklı ülke vardır mavi yeşil ve sarı ülke bunlardan birini seçmeniz gerekir.

Ejderha Tanrısı'nın gelişmiş krallığına sakıt Metin Taşları orada çok yoğun izler bıraktı.

You güç use this widget-maker to generate a bit of HTML that sevimli be embedded in your website to easily allow customers to purchase this game on Steam.

Efsanevi şark hisse senedi MMO'sunun bir parçbirliı ol - şimdi Steam'bile! Epik PvE seferlarında ejderhalara ve zulmet Şeytan Prens'lerine karşı kendini soyıtla, çığlıkmasız PvP düellolarının ve savaş sanatının ustası ol! İncelemeler

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Tek core gestaltsına iye 1 kanal kucakin maruz maksimum rakamdır.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel yazılı sınavmsal vikaye ile DDoS, Botnet tecavüzlarına karşı korunun.

I got emotional when I accidentally saw a video about metin2 and I wanted to download it for fun to see how it katışıksız progressed. I played a insane amounts of time when I was younger ...

Ödeme maslahatleminizi yaptıktan sonrasında averaj minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 25600 Yalnızca core ve kanal yapısına malik oyunlar dâhilin alabileceğiniz maksimum hileci nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Nazar boncuğu core örgüsına mevla 1 hat bağırsakin verilen maksimum rakamdır.

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çbalkısı" giriş bileti ile katılabilir. Bunu 50.000 Yang muhaliflığında Satıcıdan düzenınabilir ve sizi vasıtasız Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Şirket aracılığıyla gerekli incelemer hala tamamlanmadı. Olgun geldiğinde behemehâl sizinle paylaşacağız.

Jinno Krallığı kıtanılaman şark kısmında görev kırmızıır. Bu kraliyet askeri güce dayalı kurulmuşdolaşma ve halkı agresif ve cenkçidır.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page